Skip to main content

Konik AS  Kompetanse  Konsulenter  Kontakt oss   
Konsulenter
Konik AS kan tilby erfarne konsulenter med god faglig og praktisk bakgrunn innen rådgiving, prosjektledelse, integrasjonsteknologi og systemutvikling. Alle har utdanning på universitetsnivå og kan vise til erfaring fra store prosjekter både i privat og offentlig sektor.
 
Konik har for tiden 13 konsulenter. Alle er presentert under og vi henviser til LinkedIn for mer detaljer om konsulentene.
 

Anders Hogseth

Partner

Oslo

mobil: +47 922 33 758

epost: anders.hogseth@konik.no

Systemutvikler/Teknisk rådgiver

Sertifiseringer: Prince2,ITIL, WCF og BizTalk Server 2010

Erfaring: 15 års erfaring fra offentlig og privat sektor.

  Bård Hofstad

Partner

Trondheim

mobil: +47 901 32 833

epost: bhh@konik.no

Rådgiver/Program- og prosjektleder

Sertifiseringer: Prince2,ITIL, Project Management

Erfaring: over 25 års erfaring fra offentlig og privat sektor.

 

 Christian Simonsen

Partner

Oslo

mobil: +47 482 23 428
epost:
christian.simonsen@konik.no

Systemutvikler/Teknisk rådgiver

Sertifiseringer: Prince2, ITIL,C# (.NET) og BizTalk Server 2010

Erfaring: 13 års erfaring fra offentlig og privat sektor

 

Eldrid Schei
Partner

Oslo

mobil: +47 415 40 954
epost:
eldrid.schei@konik.no

Prosjektleder

Sertifiseringer: Prince2, MSP, TOGAF, ITIL

Erfaring: 11 års erfaring fra offentlig og privat sektor.

  

 Geir Magne Trengereid

Partner

Oslo

mobil: +47 950 86 988

epost: geir.magne.trengereid@konik.no

 

Prosjektleder

Sertifiseringer:  Prince2, MSP, ITIL,
Certified Scrum Master

Erfaring: over 20 års erfaring fra offentlig og privat sektor.

 

Harald Moberg
Partner

Oslo
mobil: +47 966  24 041

epost: harald.moberg@konik.no

Prosjektleder
Sertifiseringer: Prince2, MSP, TOGAF,
Certified Scrum Master
Erfaring: over 20 års erfaring fra offentlig og privat sektor. 

   

Hildegun Tryggestad

Daglig leder / Partner

Trondheim

mobil: +47 905 63 185
epost:
hildegun.tryggestad@konik.no


Prosjektleder/Programleder

Sertifiseringer: Prince2, MSP, RUP, ISTQB

Erfaring: 15 års erfaring fra offentlig og privat sektor.

 

Kathrine Vestues 

Partner

Trondheim

mobil: +47 928 535 43
epost:
kathrine.vestues@konik.no

 

Prosjektleder

Sertifiseringer: Prince2, MSP, C# .NET,

Certified Scrum Master

Erfaring: 13 års erfaring fra offentlig og privat sektor.

 

 Lars-Christian Hegde

Partner

Oslo

mobil: +47 901 01 202
epost:
lars.christian.hegde@konik.no

Systemutvikler/Teknisk rådgiver

Sertifiseringer: ITIL, BizTalk Server 2010

Erfaring: 14 års erfaring fra offentlig og privat sektor.

  

Mikal Reed

Partner

Oslo

mobil: +47 977 37 737

epost: mikal.reed@konik.no

Prosjektleder/Systemutvikler

Sertifiseringer: Prince2, ITIL, TOGAF, 
BizTalk Server 2010, Scrum, 
C# (.NET)
Erfaring: 15 års erfaring fra offentlig og privat sektor.
 

 

Odd Aril Størmer Dahl 

Partner

Oslo

mobil: +47 473  97 524
epost: 
osd@konik.no

 

Systemutvikler/Teknisk Rådgiver

Sertifiseringer: TOGAF, ITIL, BizTalk Server 2006 og 2010

Erfaring: Over 10 års erfaring fra offentlig og privat sektor.

   Pål Øystein Carlsen

Partner

Oslo

mobil: +47 997 97 162
epost:
pal.oystein.carlsen@konik.no

Systemutvikler/Teknisk rådgiver

Sertifiseringer: ITIL, TOGAF, BizTalk Server

2006 og 2010

Erfaring: 12 års erfaring fra offentlig og privat sektor.

 

 Richard Husevåg

Partner

Oslo
mobil: +47 918 72 592
epost:
richard.husevag@konik.no

 

Prosjektleder/Rådgiver

Sertifiseringer: TOGAF, Prince2, ITIL, BizTalk Server 2010

Erfaring: 14 års erfaring fra offentlig og privat sektor.